Komplex Eos ***


 • ubytování: hotel ***ubytování: hotel ***
  strava: polopenzestrava: polopenze
  doprava: leteckydoprava: letecky
  • Pobytové zájezdy

Poloha: Oblíbený hotelový komplex EOS, se nachází cca 350 m od písečné jižní pláže a od severní pláže se nachází cca 800 m. Komplex je rozdělen na dvě budovy EOS I a EOS II. Všechny pokoje v budově EOS I prošly kompletní rekonstrukcí. Hotel nabízí možnost zakoupení stravování formou plné penze, která je podávána v restauraci budovy EOS II. V budově EOS I je restaurace a la carte.

Pláž: Vzdálenost od pláže cca 350 m, písečná s pozvolným vstupem, Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Sport a zábava: Severní a jižní písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, vhodná pro malé děti, bohatá nabídka vodních sportů. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. Na severní pláži se nachází tobogán. Mnoha dalších atrakcí ve městě, např. lunapark, letní kino, městské muzeum potápění, spousta pekáren, barů a restaurací. V městském přístavu nabídka celodenního výletu lodí nebo hodinovou projížďku jachtou.

Transfer:
Předpokládaný transfer z letiště Burgas do ubytovací kapacity je cca 70-80 min.

Stravování: polopenze

SNÍDANĚ formou bufetu. Stravování je podáváno v budově hotelu EOS II. Za příplatek POLOPENZE (snídaně a večeře) formou bufetu nebo PLNÉ PENZE (snídaně, oběd a večeře) formou bufetu. Obědy a večeře jsou včetně neomezených nealkoholických nápojů z post mixu.

Ubytování: hotel ***

Dvoulůžkový pokoj s možností jedné přistýlky, třílůžkový pokoj, apartmán pro 4 osoby (ložnice + obývací pokoj s rozkládacím gaučem), vlastní sociální zařízení, balkon, klimatizace, kabelová TV, telefon, malá lednice. Připojení k internetu zdarma. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Maximální obsazení pokoje:
Dvoulůžkový pokoj (DBL): 2 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí.
Třílůžkový pokoj (TRP): 2 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí.
Čtyřlůžkový apartmán (APT): 2 dospělí + 2 děti / 3 dospělí + 1 dítě / 4 dospělí.

Vybavení:
Vstupní hala s recepcí a restaurace v EOS II, bazén a výtah v EOS I, směnárna na recepci, minimarket.


(TourOperátor: CK Bulgariatour)

Cena zahrnuje

 • Malý fitness, Wi-Fi připojení ve společných prostorách
 • ubytování 3/4/7/10/11/14/21 nocí, stravování dle ubytování, místní pobytové taxy,
 • leteckou přepravu do Burgasu a zpět, letištní a bezpečnostní taxy, palivový a emisní příplatek, transfery z letiště do hotelu a zpět, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

 • Sauna, parkování, bezpečnostní schránka na recepci
 • Volitelný balíček cestovního pojištění K5S od Uniqa pojišťovny včetně pojištění storna zájezdu nebo K5S+P i s připojištěním proti COVID-19, poplatek za děti do 2 let (infant) ve výši 500 Kč, fakultativní výlety a služby, pokud není sjednáno za příplatek ve Smlouvě o zájezdu