Bellevue ****


 • ubytování: hotel ****ubytování: hotel ****
  strava: all inclusivestrava: all inclusive
  doprava: leteckydoprava: letecky
  • Pobytové zájezdy

Poloha: Hotel leží v severní části Slunečního pobřeží. Od široké pláže s jemným pískem ho dělí pouze místní promenáda. Do centra letoviska nebo do historického městečka Nesebaru (7 km) se dostanete pohodlně pěšky po promenádě, pravidelnou místní autobusovou dopravou nebo turistickým vláčkem. Vzdálenost Sl. pobřeží od letiště Burgas je přibližně 35 km, transfer do hotelu cca 45-50 min.

Pláž: Hotel leží přímo u široké písečné pláže s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Pláž je vhodná také pro malé děti. Od pláže hotel odděluje pouze plážová promenáda. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, plážové ručníky oproti kauci 25 BGN. Vodní sporty na pláži za poplatek.

Sport a zábava: Dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, vhodná i pro malé děti. Široká nabídka vodních sportů. Lehátka a slunečníky na pláži před hotelem zdarma. Plážové ručníky zdarma (za kauci 25 LV/kus). Dětský mini klub 4-12 let (10:00 - 12:30/15:00 - 17:30). Sl. pobřeží je jedním z největších hotelových a rekreačních turistických center u Černého moře. V letovisku naleznete minigolf, tenisové kurty, dva aquaparky a spousta atrakcí pro dospělé i děti. Dále pošta, poliklinika, kiosky s rychlým občerstvením, sposta útulných restaurací, dětské atrakce, půjčovny elektrických koloběžek a tříkolek, zábavní folklórní podniky nebo kasina. Na písečné pláži, která je dlouhá 7 km a na některých místech dosahuje šířky až 200 m, je několik center s nabídkou vodních sportů - skůtry, šlapadla, ringo, vodní lyže, windsurfing, padák, banán, potápění a další. V blízkosti starobylé městečko Nesebar, které svádí k večerní procházce. Ke koloritu patří projížďka v drožkách, turistickým vláčkem nebo výlet lodí.

Možnosti obsazení pokoje: Dvoulůžkový pokoj s bočním výhledem na moře (DBL-SSV): 2 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí. Dvoulůžkový pokoj Superior s bočním výhledem na moře (DBL-SSV): 2 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí. Jednolůžkový pokoj (SGL): 1 dospělý.

Transfer: Předpokládaný transfer z letiště Burgas do ubytovací kapacity je cca 40-50 min.

Check-in pravidla: Check-in: 15:00 hod. Check-out: 12:00 hod.

Stravování: all inclusive

ALL INCLUSIVE – snídaně, oběd a večeře formou bohatého bufetu. Neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů, koktejly, káva, čaj (8:30-23:00). Dopolední (11:00-12:00) a odpolední (15:00-16:00) svačina: hot dog, hamburgery, pizza, hranolky, vafle. A la carte restaurace Bendita (1x za pobyt/min.7 nocí po předchozí rezervaci - platí pouze pro hosty v pokoji Superior). Bar u bazénu, který je součástí programu all inclusive, se nachází na plážové promenádě (09:00-23:00).

Ubytování: hotel ****

Dvoulůžkový pokoj s bočním výhledem na moře (DBL-SSV), možnost jedné přistýlky (sofa), vlastní sociální zařízení, vysoušeč vlasů, centrální klimatizace, kabelová LCD TV, telefon, balkon, minibar (konzumace za poplatek). Wi-Fi připojení zdarma. Dětská postýlka na vyžádání za poplatek 5 BGN/den. Dvoulůžkový pokoj SUPERIOR s bočním výhledem na moře (DBL Superior SSV), renovované v roce 2022 a nacházejí se ve vyšším patře. Ostatní vybavení stejné jako DBL pokoje. Jednolůžkový pokoj (SGL) - menší dvolůžkový pokoj pro jednu osobu, bez možnosti přistýlky.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace s terasou s výhledem na moře, a la carte restaurace Bendita, lobby bar, bar u bazénu, venkovní bazén pro dospělé a děti, 4 výtahy, dětský koutek, směnárna, minimarket, půjčovna jídních kol. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Bazén je sdílený s vedlejším hotelem. Hotel přijímá platební karty.


21.06. - 24.06.23 středa - sobota
all inclusive letecky
14 990 Kč
cena za 4 dny (3 noci)
21.06. - 24.06.23 středa - sobota
all inclusive letecky (Brno)
14 990 Kč
cena za 4 dny (3 noci)
(TourOperátor: CK Bulgariatour)

Cena zahrnuje

 • Wi-Fi připojení v celém hotelovém areálu, fitness, stolní tenis, šipky, dětský klub 4–12 let (10:00 - 12:30/15:00 - 17:30)
 • leteckou přepravu do Burgasu a zpět, letištní a bezpečnostní taxy, palivový a emisní příplatek, transfery z letiště do hotelu a zpět, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku
 • ubytování 3/4/7/10/11/14/21 nocí, stravování dle ubytování, místní pobytové taxy,

Cena nezahrnuje

 • Minibar na pokoji, kulečník, půjčovna kol, parkování 20 BGN/den, pokojová služba. Bezpečnostní schránka na recepci 5 BGN/den
 • Volitelný balíček cestovního pojištění K5S od Uniqa pojišťovny včetně pojištění storna zájezdu, poplatek za děti do 2 let (infant) ve výši 800 Kč, fakultativní výlety a služby, pokud není sjednáno za příplatek ve Smlouvě o zájezdu