Trakia Garden ***


 • ubytování: hotel ***ubytování: hotel ***
  strava: polopenzestrava: polopenze
  doprava: leteckydoprava: letecky
  • Pobytové zájezdy

Poloha: Příjemný hotel s bazénem se nachází cca 250 m od krásné písečné pláže Sl. pobřeží, s pozvolným vstupem do moře. Učaruje vás svou rozlehlou udržovanou zahradou se spoustou lehátek, kde můžete relaxovat. Pro děti je v zahradě spousta herních prvků a také skluzavka do bazénů. Do centra letoviska je to cca 500 m. Do historického města Nesebar, který je vzdálen cca 4,5 km se pohodlně dostanete autobusem, lodním taxikem nebo turistickým vláčkem. Vzdálenost Sl. pobřeží od letiště Burgas je přibližně 30 km, transfer do hotelu cca 40-50 min.

Pláž: Vzdálenost od pláže cca 250 m. Pláž je dlouhá, písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, vhodná i pro malé děti. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek (cca 8-10 LV/1 kus/den). Široká nabídka vodních sportů za poplatek.

Sport a zábava: V letovisku minigolf, tenisové kurty, dva aquaparky, turistický vláček, lodní taxik a spousta atrakcí pro dospělé i děti. Do historického Nesebaru (5 km) se pohodlně dostanete autobusem, který jezdí každých 15 min., autobusová zastávka 2 min. od hotelu.

Možnosti obsazení pokoje: Dvoulůžkový pokoj: 2 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí.

Transfer: Předpokládaný transfer z letiště Burgas do ubytovací kapacity je cca 50 min.

Stravování: polopenze

POLOPENZE – snídaně a večeře formou bufetu. Restaurace v patře.

Ubytování: hotel ***

Dvoulůžkový pokoj s možností jedné přistýlky, vlastní sociální zařízení (koupelna/WC), vysoušeč vlasů, malá lednice, klimatizace, sat. TV, telefon a balkon. Dětská postýlka na vyžádání za poplatek 5 BGN/den.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, dva výtahy, hlavní restaurace v patře, restaurace a la carte, lobby bar, coctail bar, směnárna, venkovní bazén s dětskou částí a skluzavkou, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, dětské hřiště, volejbalové hřiště, parkoviště. Hotel přijímá platební karty.


21.06. - 24.06.23 středa - sobota
polopenze letecky
12 990 Kč
cena za 4 dny (3 noci)
21.06. - 24.06.23 středa - sobota
polopenze letecky (Brno)
12 990 Kč
cena za 4 dny (3 noci)
(TourOperátor: CK Bulgariatour)

Cena zahrnuje

 • Wi-Fi připojení u recepce
 • leteckou přepravu do Burgasu a zpět, letištní a bezpečnostní taxy, palivový a emisní příplatek, transfery z letiště do hotelu a zpět, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku
 • ubytování 3/4/7/10/11/14/21 nocí, stravování dle ubytování, místní pobytové taxy,

Cena nezahrnuje

 • Bezpečnostní schránka na recepci 7 BGN/den, fitness, sauna, stolní tenis, biliard, elektronické hry, půjčovna kol, Wi-Fi připojení na pokoji
 • Volitelný balíček cestovního pojištění K5S od Uniqa pojišťovny včetně pojištění storna zájezdu, poplatek za děti do 2 let (infant) ve výši 800 Kč, fakultativní výlety a služby, pokud není sjednáno za příplatek ve Smlouvě o zájezdu