Sirena ***


 • ubytování: hotel ***ubytování: hotel ***
  strava: all inclusivestrava: all inclusive
  doprava: leteckydoprava: letecky
  • Pobytové zájezdy

Poloha: Oblíbený hotel se nachází cca 100 m od pláže v jižní části Slunečního pobřeží blízko Nesebaru. Do centra Slunečního pobřeží, které je vzdáleno cca 2 km, se pohodlně dostanete pěšky nebo turistickým vláčkem za cca 6 LV. Do Nesebaru můžete využít turistický vláček, místní autobusovou dopravu, lodní taxi nebo zvolit příjemnou procházku cca 3 km. Vzdálenost Sl. pobřeží od letiště Burgas je přibližně 30 km, transfer do hotelu cca 40-50 min.

Pláž: Vzdálenost od pláže cca 100 m, pláž písečná s pozvolným vstupem. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. Vodní sporty na pláži za poplatek.

Sport a zábava: Dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, vhodná i pro malé děti. Široká nabídka vodních sportů. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. Dětský mini klub 4-12 let 6x v týdnu. Sl. pobřeží je jedním z největších hotelových a rekreačních turistických center u Černého moře. V letovisku naleznete minigolf, tenisové kurty, dva aquaparky a spousta atrakcí pro dospělé i děti. Dále pošta, poliklinika, kiosky s rychlým občerstvením, sposta útulných restaurací, dětské atrakce, půjčovny elektrických koloběžek a tříkolek, zábavní folklórní podniky nebo kasina. Na písečné pláži, která je dlouhá 7 km a na některých místech dosahuje šířky až 200 m, je několik center s nabídkou vodních sportů - skůtry, šlapadla, ringo, vodní lyže, windsurfing, padák, banán, potápění a další. V blízkosti starobylé městečko Nesebar, které svádí k večerní procházce. Ke koloritu patří projížďka v drožkách, turistickým vláčkem nebo výlet lodí.

Možnosti obsazení pokoje: Dvoulůžkový pokoj (DBL): 2 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě.
Jednolůžkový pokoj (SGL): 1 dospělý / 1 dospělý + 1 dítě.
Třílůžkový pokoj (TRP): 3 dospělí / 3 dospělí + 1 dítě.

Transfer: Předpokládaný transfer z letiště Burgas do ubytovací kapacity je cca 40 min.

Stravování: all inclusive

ALL INCLUSIVE - snídaně (08:00-10:00), oběd (12:00-14:00) a večeře (18:30-21:00) formou bufetu. Občerstvení během dne (10:30-11:30/15:30-17:00) např. sladké pečivo, hot-dog, ovoce a zmrzlina. Neomezená konzumace místních nealkoholických nápojů z postmixu, káva, čaj (08:00-22:00) a alkoholických nápojů (12:00-22:00), např. točené víno a pivo, místní vodka, džin, pálenka, menta atd.

Ubytování: hotel ***

Dvoulůžkový, třílůžkový a jednolůžkový pokoj, některé s možností jedné přistýlky, vlastní sociální zařízení, malá lednice, kabelová TV, telefon, klimatizace a balkon. Všechny pokoje jsou orientovány směrem na moře. Dětská postýlka na vyžádání zdarma. Do pokoje je možné umístit 1 dětskou postýlku nebo jednu přistýlku.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, výtahy, hlavní restaurace, zahradní restaurace, bar u bazénu, bazén pro dospělé i děti, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, dětské hřiště. Wi-Fi připojení u recepce zdarma.


24.06. - 28.06.23 sobota - středa
all inclusive letecky
15 690 Kč
cena za 5 dní (4 noci)
24.06. - 28.06.23 sobota - středa
all inclusive letecky (Brno)
15 690 Kč
cena za 5 dní (4 noci)
(TourOperátor: CK Bulgariatour)

Cena zahrnuje

 • leteckou přepravu do Burgasu a zpět, letištní a bezpečnostní taxy, palivový a emisní příplatek, transfery z letiště do hotelu a zpět, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku
 • ubytování 3/4/7/10/11/14/21 nocí, stravování dle ubytování, místní pobytové taxy,

Cena nezahrnuje

 • Bezpečnostní schránka na recepci 5 LV/den, fitness, sauna, kulečník 2 LV/den, minimarket
 • Volitelný balíček cestovního pojištění K5S od Uniqa pojišťovny včetně pojištění storna zájezdu, poplatek za děti do 2 let (infant) ve výši 800 Kč, fakultativní výlety a služby, pokud není sjednáno za příplatek ve Smlouvě o zájezdu