Slunečné Pobřeží - Hotel & Apartments Trakia Plaza ****


  • ubytování: hotel ****ubytování: hotel ****
    strava: all inclusivestrava: all inclusive
    doprava: leteckydoprava: letecky
    • Pobytové zájezdy

Poloha: Komplex dvou budov se nachází v centrální části letoviska, cca 250 m od pláže.

Pláž: Prostorná písčitá pláž dlouhá několik kilometrů a postupně se svažující do moře se nachází cca 250 m od komplexu . Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek. Na pláži a v blízkém okolí najdete školy vodních sportů (windsurfingu, kiteboardingu apod.), stánky s občerstvením, bary, kavárny a restaurace. Na vodě si můžete zalyžovat, zajezdit si na vodním banánu či na prkně taženém člunem (wakeboarding), pronajmout si vodní šlapadlo, vodní skútr, windsurfing atd. - vše za poplatek.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, směnárna, hlavní restaurace, lobby bar, mezanin bar, bar u bazénu, venkovní bazén (500 m ²) se dvěma tobogány, dětský bazén s malým tobogánem , mezinárodní animační programy pro děti a dospělé, dětský koutek, obchod.
Zdarma: Wi-Fi ve společných prostorách, tobogány, slunečníky a lehátka u bazénu, stolní tenis, šipky, aerobik, vodní gymnastika, vodní pólo, šipky, zumba.
Za poplatek: internetový kout, trezor v recepci, vířivka, biliár, tenisový kurt (u hotelu Chrisantema), elektronické hry, parkoviště.

Doporučujeme: Velmi oblíbený hotel s příjemnou atmosférou, kvalitními službami a překrásnou zahradou s vodním světem činí z komplexu Trakia Plaza ideální volbu dovolené pro všechny věkové skupiny, zvlášť pro rodiny s dětmi.

V ceně zájezdu je zahrnuto:
• letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku
• transfery do pobytového místa a zpět
• ubytování - počet noclehů a služby dle popisu
• česky/slovensky mluvící delegát
• pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

K ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky):
• volitelné doplňkové služby
• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně pojištění léčebných výloh, storna zájezdu a nevyužité dovolené (více informací zde)
storno/plnění do 50 000 Kč 590 Kč/osoba starší 15 let/pobyt storno/plnění do 50 000 Kč 350 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt • doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně připojištění EXTRA pro případ onemocněním Covid-19 (více informací zde)
storno/plnění do 50 000 Kč 880 Kč/osoba starší 15 let/pobyt storno/plnění do 50 000 Kč 640 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt • doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně připojištění EXTRA+ pro případ onemocněním Covid-19 (více informací zde)
storno/plnění do 50 000 Kč 1 130 Kč/osoba starší 15 let/pobyt storno/plnění do 50 000 Kč 890 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt
Pro výpočet ceny zájezdu (včetně ceny za dopravu) byla použita cena ropy a leteckého paliva (pohonných hmot) ke dni 30. 8. 2021. Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 30. 8. 2021.

Upozornění: Pro případ, že v místě určení cesty nebo pobytu nebo jeho bezprostředním okolí nastanou mimořádné okolnosti mající svůj původ v pandemii či jiné epidemii rozsáhlého charakteru způsobené virovým nebo jinými zvlášť závažnými infekčními onemocněními, je poskytovatel ubytovacích i stravovacích služeb oprávněn změnit podmínky, za kterých jsou služby cestovního ruchu poskytovány a to tak, aby byly v souladu s přijatými opatřeními obecného charakteru (rozhodnutí orgánu veřejné moci) směřujícími k ochraně života a zdraví osob. V důsledku toho může dojít k dočasné snížené možnosti poskytování těchto služeb v neomezeném rozsahu.

Stravování: all inclusive

Služby all inclusive zahrnují plnou penzi (snídaně v době od 07:30 do 10:00 h, obědy v době od 12:00 do 14:00 h, večeře v době od 18:00 do 21:00 h) formou bufetu v přilehlé restauraci „Čučura“, která patří k hotelu Trakia Plaza, občerstvení v lobby baru v době od 11:00 do 15:00 h (hot dog, sendviče, ovoce, zmrzlina), odpolední občerstvení (zákusky, pečivo) v mezanin baru v době od 15:00 do 17:00 h, neomezenou konzumaci vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů v lobby baru a v baru u bazénu od 10:00 do 23:00 h, v mezanin baru v době od 15:00 do 23:00 h. Uvedené časy jsou orientační.

Ubytování: hotel ****

Pokoje s balkonem a sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén) jsou klimatizovány (centrální klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem a chladničkou. Možnost dvou přistýlek. Maximální obsazenost tři dospělí nebo dva dospělí a dvě děti. V komplexu jsou dále k dispozici pokoje Comfort (dvě dvoulůžka, každé s ložnou plochou 160 x 200 cm, maximální obsazenost tři dospělí a jedno dítě) a apartmány A 2+2 (ložnice a denní místnost s rozkládacím gaučem a kuchyňským koutem). Klimatizované (centrální klimatizace zdarma) apartmány s balkonem a sociálním zařízením (vana, WC, fén) jsou vybaveny TV/SAT, telefonem a chladničkou. Možnost dvou přistýlek (rozkládací sedací souprava). Maximální obsazenost čtyři dospělí.


(TourOperátor: Alexandria CK)