Baško Polje - Hotel Alem

od 6 402 Kč

  • ubytování: hotel **ubytování: hotel **
    strava: vlastnístrava: vlastní
    doprava: vlakemdoprava: vlakem
    • Pobytové zájezdy

First minute slevy :

20 % z ceny ubytování při objednání do 31.1. 2022 platí pro termíny pobytu do 15. 6. a od 27. 8. 2022

15 % z ceny ubytování při objednání do 31.1. 2022 platí pro termíny pobytu od 16. 6. do 26. 8. 2022

15 % z ceny ubytování při objednání od 1.2. do 28. 2. 2022 platí pro termíny pobytu do 15. 6. a od 27. 8. 2022

10 % z ceny ubytování při objednání od 1.2. do 28. 2. 2022 platí pro termíny pobytu od 16. 6. do 26. 8. 2022

Destinace

Baško Polje je skutečně místem, kde se hory snoubí s mořem. Vzdálenost od Bašky Vody je cca 20 minut, dojdete sem pohodlnou procházkou kolem moře a můžete tak strávit odpoledne nebo večer v rušném středisku. Procházky se nabízejí i směrem na cca 8 km vzdálenou Makarskou, kde cestou můžete navštívit kouzelné vesničky Promanja, Bratuš, Krvavica a další. Výjezd na horu Sv. Jure, nejvyšší horu Biokova, pattří k největším zážitkům, podobně jako lodní výlety na nedaleké ostrovy.

Zobrazený termín na webu je včetně odjezdu z ČR a příjezdu do ČR.

Hotel Alem: Středomořská lesní oáza a Jaderské moře jen pár kroků od ubytování, jsou přednosti hotelu Alem a jeho depandancí na Makarské riviéře, nedaleko letoviska Baška Voda.

Komplex hotelu Alem má celkem 8 třípatrových budov bez výtahu, které jsou postaveny ve stínu středomořské vegetace, nedaleko hezké oblázkové pláže. Ubytování je zajištěné v hlavní budově a v několika depandancích, které jsou v v těsné blízkosti hotelové budovy. Hotel má recepci, restauraci s venkovní terasou, WiFi je dostupné v budově hotelu, depandance (Annex) je bez WiFi signálu., místnost pro odložení kuffrů v den příjezdu/odjezdu, parkování je zdarma v blízkosti ubytování.

Pokoje jsou po celkové rekonstrukci v roce 2020, všechny mají balkon (směr do zeleně nebo směr na moře), koupelnu se sprchou nebo vanou, WC, stoleček, skřín, ručníky. V pokojích není televize a klimatizace. V hotelu je menší počet rodinných pokojů až pro 6 osob (2 pokoje + 1 koupelna). Většina pokojů má možnost 1 přistýlky pro dítě nebo dospělou osobu. V hotelu jsou pokoje Economy, Standard a rodinné.

Děti do 2,99 let bez nároku na lůžku i děti 3 - 11,99 let ubytované na přistýlce v pokoji mají pobyt a stravu zdarma (platí jen dopravu).

Stravování je formou polopenze s nápoji k večeři (pivo, džusy z automatu, voda)

(TourOperátor: MEDITERAN TRAVEL s.r.o.)

Cena zahrnuje

  • 4 x ubytováni za osobu, 4 x polopenzi s nápoji k večeri, pobytovou taxu, jednorázové přihlášení, dopravu vlakem Regiojet - sedadlo, transfer do hotelu, poj. CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

  • pojištění léč. výloh a storna, služby delegáta (pouze online telefonicky)