Omiš - Holiday Village Sagitta - ALL INCLUSIVE - 4 noci


 • ubytování: hotel ***ubytování: hotel ***
  strava: vlastnístrava: vlastní
  doprava: vlastnídoprava: vlastní
  • Pobytové zájezdy
  • Pobyty u moře

Holiday Village Sagitta

Akce First minute Jaro + bonus - možnost zrušení pobytu do 72 hodin před nástupem:

-30 % na termíny 30.4.-9.7. a 27.8.-4.11. 2022

-20 % na termíny od 9.7. do 27.8.

Akce platí na rezervace do 13.3. 2022

Holiday Village SAGITTA se nachází cca 8 km od Omiše ve středisku Ruskamen , skládá se z několika budov s různými typy ubytování - pokoje hotelového typu, bungalovy a apartmány. Ubytování je 20-80 m od moře. K dispozici je restaurace, 2 bary. Je zde možnost sportovního vyžití - basketbal, volejbal, tenis, vodní sporty. WiFi zdarma. Komplex byl nedávno rekonstruován a patří do hotelové sítě Bluesun hotels & resorts.

Ubytování není vhodné pro osoby tělesně postižené (nemá výtah ani vybavené pokoje pro osoby tělesně postižené, přístup k moři po schodech).

Stravování: all inclusive snídaně, obědy, večeře formou bufetu; nápoje - nealko nápoje p od 7.00 do 23.00 hod., pivo, víno a místní alkoholické nápoje v době 10-23:00 hod., odpolední svačina. Teplé nápoje (káva, čaj) jsou i součástí snídaně a odpolední svačinky.

Pokoje jsou 2-lůžkové s možností 1 přistýlky, s balkonem nebo terasou směrem k moři, sociálním zařízením (sprcha, WC), klimatizací, SAT-TV, telefonem, fénem.

Bungalovy jsou ve velikosti 2+1 pro 3 osoby nebo 2+2 pro 4 osoby vždy vybaveny kuchyňským koutem, jídelním koutem, 1 ložnicí pro 2 osoby, rozkládacím gaučem pro 1 nebo 2 osoby v obývací části, SAT-TV, telefonem, koupelnou (sprcha, WC), balkonem nebo terasou.

Apartmány 2+2 mají 1 ložnici pro 2 osoby, rozkládací gauč pro 2 osoby v obývací části, balkon nebo terasu, SAT TV, telefon, koupelnu, vybavený kuchyňský kout, jídelní kout.

V apartmánu a bungalovu 2+2 musí být minimálně dvě dospělé osoby.

Dětská postýlka za příplatek 5 EUR na den- platba na místě (nelze v pokojích typu Standard)

Pláž: oblázková s pozvolným vstupem do moře.

Poloha: do 100 m od moře

Vybavení: restaurace, bar, bazén, bazén pro děti.

Sport a zábava: tenis, volejbal, dětské hřiště, vodní sporty, basketbal.

dětská postýlka na vyžádání 5 Eur/den-platba na místě

Destinace: Letovisko vzdálené asi 20 km od Splitu, oblíbené pro své písčité pláže. Leží v samém srdci Dalmácie, mezi Splitem a Makarskou, provoněno vůní borovic a tamarišků, které rostou až k samému moři, s úchvatnými horskými kaňony a hřbety hor, které se majestátně vypínají nad celým pobřežím a kde se uprostřed této nádhery prodírá k moři řeka Cetina. Omiš tak typická pro tuto oblast střední Dalmácie se svou bohatou historií a historií zároveň i krvavou neboť právě zde bylo sídlo pověstných omišských pirátů. Na ně tu zůstala vzpomínka v podobě malé pevnosti zvané též Mirabela. Omiše se ale nedotkla pouze historie spojená s piráty, ale najdeme zde mnoho jiných památek a to jak z doby římské tak i novější zejména pak velkou pevnost zvanou Fortica tyčící se hrdě nad městem.

(TourOperátor: MEDITERAN TRAVEL s.r.o.)

Cena zahrnuje

 • ubytování na 4 noci, 4 x ALL INCLUSIVE, pobytovou taxu

Cena nezahrnuje

 • dopravu, pojištění storna a léčebných výloh, služby delegáta