Opatija - Hotel Istra


  • ubytování: hotel ***ubytování: hotel ***
    strava: polopenzestrava: polopenze
    doprava: vlakemdoprava: vlakem
    • Pobytové zájezdy

Vybavení: recepce, restaurace, bar, kavárna, krytý bazén, internet (WIFI), klimatizace, výtah.

UPOZORNĚNÍ: od 17.9. vzhledem k vlakové výluce v Chorvatsku je doprava tam i zpět do ČR zajištěna autobusy RegioJet.

Hotel Istra: Hotel Istra*** Opatija nabízí ubytování v hotelu u Jadranu. Krátkou procházkou po hlavní ulici Opatije se dostanete do centra města. Do centra vede také Lungomare, známá 12 km dlouhá pobřežní promenáda Opatije, odkud je výhled na Jaderské moře z bezprostřední blízkosti. Poloha hotelu je ideální pro všechny, kteří mají rádi blízkost ruchu města, ale zároveň mají rádi klid a soukromí dovolené na pláži.

Pláž a krytý bazén (7 x 7 m) s vyhřívanou mořskou vodou patřící k tomuto hotelu v Opatiji jsou hlavními lákadly ubytování, které má 171 pokojů. Všechny hotelové pokoje jsou vybaveny klimatizací s nastavitelnou teplotou vzduchu a balkony v pokojích Superior nabízejí nádherný výhled na moře, přesně takový, jaký byste očekávali od hotelu umístěného přímo na pobřeží.

Hotel Istra nabízí nezapomenutelné zážitky z dovolené díky zrekonstruované vstupní hale, přístavbě budovy a zvýšenému počtu ubytovacích jednotek. Některé částk pokojů mají balkon a výhled na moře.

Ubytování: Všechny pokoje mají klimatizaci, WC, koupelnu, fén, SAT TV, WiFi, telefon, hotel má 3 výtahy.

Economy 1/2 Attic: pro 2 osoby, velikost 13-15 m 2 , výhled do ulice

Standard 1/2, směr moře : pro 2 osoby, velikost 13-28 m 2 , výhled směr moře

Standard 1/2, směr park : pro 2 osoby, velikost 13-21 m 2 , výhled směr park/zeleň

Superior 1/2, směr moře, balkon : pro 2 dosp. osoby a 1 dítě do 12 let, velikost 18-25 m 2 , výhled směr moře, nová část hotelu

Superior 1/2+1 : pro 2 dosp. osoby a 1 osobu na přistýlce, velikost 18-25 m 2 , výhled do ulice/zeleně, nová část hotelu

Stravování : polopenze (snídaně, večeře formou bufetu) s nápoji k večeři, z automatu.

Na místě se platí pobytová taxa ve výši 1,86 Eur/noc, dítě do 12 let taxu neplatí, dítě 12-17,99 let platí polovic.

Hotel nemá vlastní parkoviště je nutno využít městských parkovišť (za poplatek).

Pro klienty cestující vlakem: Autobus zastavuje cca 800 m od hotelu na autobusovém nádraží vedle čerpací stanice INA.

Destinace: V minulosti pro své mírné podnebí místo pro letní i zimní odpočinek rakouskoi-uherské šlechty, dnes je Opatija městem luxusních hotelů, bývalých vil a letních sídel, změnených v krásné hotely s wellness centry, kongresovými sály a bazény. Vila Angiolina, jedna z nejstarších a nejhezčích staveb, hostila mnohé vážené osobnosti.Od tehdy dodnes je Opatie oblíbeným místem mnohých turistů.

Elegantní obchody, lounch bary a hotelové terasy připomínají světová mondénní centra. Procházka pěstovanými parky a pobřežní promenádou Lungomare (12 km) a koupání na upraveném městském koupališti nebo v malých zátokách, poskytují vzácné spojení požitku z kouzelné přírody a vysokého životního stylu, prosyceného duchem minulosti. (zdroj: www.croatia.hr)

(TourOperátor: MEDITERAN TRAVEL s.r.o.)

Cena zahrnuje

  • 2 x ubytování v pokoji, 2 x polopenzi, náhradní autobusovou dopravou Regiojet tam i zpět, transfer do Opatije (zastávka autobus. nádraží) - je to cca 800 m od hotelu, poj. CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

  • pobytová taxa se platí na místě, poj. léčebných výloh a storna, služby delegáta (pouze telefonicky)