Pakoštane - Pakoštane - Pine Beach - 4 noci


 • ubytování: bungalovubytování: bungalov
  strava: plná penzestrava: plná penze
  doprava: vlastnídoprava: vlastní
  • Pobytové zájezdy
  • Pobyty u moře

Ubytování v bungalovech
Čeká vás nevšední ubytování. Skromně, avšak stylově vybavené rákosové chatky v polynéském stylu. V každém bungalovu je příslušný počet lůžek, skříňka, povlečení a sítě proti hmyzu. Ručníky je potřeba přibalit vlastní . Na podlaze je keramická dlažba.

Do bungalovů není zavedena elektřina, proto doporučujeme pořídit přenosný zdroj světla. Dobíjení elektronických zařízení (vlastní nabíječkou) je možné na recepci každý den od 8.00–22.00 (zdarma).

Vzdálenost k nejbližším sanitárním zařízením (WC, sprchy, umývárny) je maximálně 30 metrů. Nejdelší vzdálenost od bungalovů k moři je 200 m.

Bungalovy
V každém bungalovu je možné ubytovat pouze tolik osob, kolik je tam lůžek. Nad rámec kapacity bungalovu je možné ubytovat navíc 1 dítě do 3,99 let bez nároku na lůžko (poplatek za dětskou postýlku činí 3 EUR/den – je potřeba nahlásit při rezervaci pobytu). Bungalov musí být vždy plně obsazen (nelze mít volná lůžka).

Bungalov A2 – 8 m²

pro 2 osoby

Bungalov A2M – 8 m²

pro 2 osoby, první řada u moře

Bungalov C4 – 24 m²

pro 3 nebo 4 osoby

Bungalov C5 – 24 m²

pro 5 osob

BungalovC4+1E – 24 m²

Komfortní bungalov s elektřinou (pouze USB dobíjení, vnitřní osvětlení, WiFi)

pro 3 až 5 osob

Bungalov A2 SINGLE – 8 m²

pro 1 osobu

Stravování
Rozšířená plná penze Plus obsahuje kromě stravování také sportovní aktivity (popis níže).

Snídaně, oběd a večeře se podává formou švédských stolů. K dispozici máte také nealkoholické nápoje, točené pivo a víno místní výroby.

K odpolední svačince si můžete nabídnout ovoce, pizzu, bruschettu a nealko nápoje.

V den příjezdu návštěvníci čerpají jako první službu večeři a končí v den odjezdu obědem..

Sportovní aktivity zdarma v rámci pobytu, zábava:
Každý milovník sportovních aktivit si jistě přijde na své.
Vyzkoušejte plavbu na plachetničkách, zahrajte si stolní tenis, badminton, tenis, košíkovou, kopanou, plážový volejbal, vodní polo nebo zkuste aerobic. A komu běžné sporty nestačí, může vyzkoušet třeba lukostřelbu, kajak, windsurfing, adrenalinový park anebo lezeckou stěnu.

Pro děti i dospělé je připraven denní a večerní program.

Pláž
Hezká písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře vhodná pro děti a také kamenité a oblázkové pláže s dřevěnými pontony na moři pro opalování a koupání.

Poloha
Do 200 metrů od pláže.

Služby za příplatek
Za příplatek můžete využít doplňkových služeb na baru, školu tenisu a plachtění, půjčovnu kol, masáže, školu potápění a veškeré sporty s instruktorem, výlety, transfery, pronájem sejfu (3,- Eur/den).

Check in ve 14.00 hodin. Check out v 10.00 hodin.

Poloha: Do 200 metrů od pláže

Vybavení: recepce, lékař, restaurace, kavárna, obchůdky, parkoviště.

Sport a zábava: tenis, windsurfing, potápění, šnorchlování, plážový volejbal, stolní tenis, půjčovna kol, rybaření, kajaky, vodní sporty, minigolf.

dětská postýlka na vyžádání 3 Eur/den- platba na místě

Pine Beach Pakoštane: Pine Beach Pakoštane - ubytování s nádechem Polynésie ve středu nedotčené přírody severní Dalmácie. Resort v borovém háji Pine Beach nedaleko krásné písčité zátoky a skalnatého pobřeží. Bydlet můžete ve stylových chatkách nebo v mobilních domech. Před jednotlivými bungalovy není možnost sezení. V resortu je možnost několika odpočinkových sezení (dřevěnné lavice a stoly), kde je možno ve stínu borovic příjemně posedět. Sezení se nacházejí ve větší míře i kolem recepce, kde je příjem WiFi. V osadě se nacházejí 3 café bary, malý obchod a směnárna. V blízkosti je také lékařská ambulance. Moderní zázemí s nepřeberným sportovním vyžitím je ideální volbou nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro ty, kteří touží po dovolené se špetkou exotiky. V ceně pobytu je parkování a WiFi připojení.

Destinace: Pakoštane je známé letovisko, které se nachází mezi historickými městy Zadarem a Šibenikem v blízkosti 3 národních parků "Vodopády Krka", "Kornatské ostrovy" a "Paklenica". Leží nedaleko Vranského jezera a Biogradu na Moru. Z přístavu, který se zde nachází, je lodní spojení s Biogradem a ostrovem Vrgada, stejně jako s ostrovem Pašman. Je zde mnoho restaurací, kaváren. Pláže jsou oblázkové a skalnaté.

(TourOperátor: MEDITERAN TRAVEL s.r.o.)

Cena zahrnuje

 • ubytování na 4 noci za osobu v bungalovu, 4 x Plná penze s nápoji + sportovní aktivity dle popisu, pobytovou taxu

Cena nezahrnuje

 • dopravu, pojištění storna a léčebných výloh, služby delegáta