Pula - Resort Centinera


  • ubytování: pavilónyubytování: pavilóny
    strava: vlastnístrava: vlastní
    doprava: vlakemdoprava: vlakem
    • Pobytové zájezdy

Poloha: Do 50 m od pláže nebo pláže

Vybavení: recepce, internet, restaurace, krytý bazén, parkoviště, obchod, klimatizace.

Sport a zábava: potápění, stolní tenis, šlapadla, bazén, půjčovna loděk, tenis.

Svozový autobus má zastávku pro výstup a nástup cca 300 m od resortu Centinera v docházkové vzdálenosti cca 5 minut.

Resort Centinera: RESORT CENTINERA - komplex tří hotelových budov se nachází na pobřeží rozlehlé a členité obce Banjole, v mediteránské vegetaci a v piniových hájích, v otevřené zátoce s bílou oblázkovou pláží a jejími členitými výběžky. Resort Centinera je vzdálen 8 km od centra Medulinu, 8 km od přírodního parku Kamenjak, 8 km od centra Puly a 13 km od letiště Pula.
Resort Centinera je po celkové rekonstrukci. Má ideální podmínky pro potápění, sporty i klidnou relaxaci rodin s dětmi, také má vnitřní bazén se slanou vodou. (5.6.-11.9.2022 uzavřen). Promenáda v piniích lemuje zátoku a spojuje jednotlivé pavilony, kavárničky, stánky a restauraci.
Ubytování:

139 pokojů v klimatizovaných budovách Marco, Luka a Igor, recepce s denním barem, obchod, restaurace, společenská místnost, biliár, stolní tenis, internetový koutek, venkovní bar, stánky, rychlé občerstvení, pobřežní promenáda, sportoviště, stolní tenis, dětský koutek, nedaleké tenisové kurty, půjčovna loděk a šlapadel, potápěčské centrum, parkoviště
Vybavení pokojů: moderní a vkusný nábytek, TV/SAT, minibar a telefon, klimatizace, příslušenství, fén, boční výhled na moře, balkón (v pokojích s balkonem) nebo francouzské okno (v pokojích bez balkonu), WIFI (za příplatek). Rodinné pokoje mají 2 ložnice vždy po 2 lůžkách, balkon.

Dvoulůžkové pokoje (standard A) s francouzským oknem, možnost jedné přistýlky

Dvoulůžkové pokoje s balkonem ( standard B), možnost až 2 přistýlek, všechny jsou v jedné místnosti

Rodinné pokoje ( family), plocha 30 m 2 , 2 dvoulůžkové pokoje s balkony, 1 x koupelna s WC, klimatizace

Dětská postýlka pro děti 0-2,99 na vyžádání 5 Eur/den - platba na místě
Stravování: polopenze – snídaně a večeře formou bufetu, nápoje k večeři v ceně (džus ,minerální voda, stolní víno a točené pivo).

Pláž: 40–80 m oblázkové a kamínkové pláže, pozvolný vstup, 180 m vápencová plata, před hotelem uměle vybudované přístupy k vodě
Animační programy pro děti a dospělé v období 9.6.-13.9 ( každý den kromě soboty)
Parkování 1,- EUR na den - platba na místě. Wifi za 7,- EUR/4 zařízení/ pobyt - platba na místě.
Pobytová taxa je v ceně. Příjezdy možné každý den, pobyty již od 3 nocí.
Klienti cestující vlakem: svozový autobus má zastávku pro výstup a nástup cca 300 m od resortu Centinera v docházkové vzdálenosti cca 5 minut.

Destinace: Pula je jedno z nejstarších měst na Istrii. Město s bohatou pověstí staré přes 3000 let. Podle velikosti vybudovaného pobřeží a vybavenosti je Pula nejvýznamnější a největší námořní přístav na Istrii, a dobře chráněný Pulský záliv se počítá mezi nejlepší přírodní přístavy na Jadranu.
Pulská Aréna: zcela jistě jedna z nejvýznačnějších památek kulturně-historického dědictví na Istrii z doby Římské říše. Amfiteátr v Pule pochází z I. stol., respektive z doby císaře Vespasiána, a podle velikosti je 6. na světě. V té době Aréna sloužila svým způsobem jako divadlo, ve kterém se konaly souboje gladiátorů, zatímco dnes je jevištěm pro různé kulturní akce, většinou koncerty.

(TourOperátor: MEDITERAN TRAVEL s.r.o.)

Cena zahrnuje

  • 5 x ubytování, 5 x polopenzi s nápoji, dopravu vlakem RegioJet - sedadlo, transfer autobusem a zpět k vlaku, poj. CK proti úpadku, pobytovou taxu

Cena nezahrnuje

  • pojištění léčebných výloh a storna, služby delegáta (online telefonicky)