Rabac - Rabac, hotel Mimosa/Lido Palace


  • ubytování: hotel ****ubytování: hotel ****
    strava: vlastnístrava: vlastní
    doprava: vlakemdoprava: vlakem
    • Pobytové zájezdy

Destinace

Rabac je malé městečko nacházející se v klidné zátoce na východním pobřeží Istrie. Rabac se rozvinul, v turistické části, v polovině 60. a během 70. let minulého století, kdy začal více investovat do turizmu, zvláště do hotelového ubytování, ale i do apartmánů. Jako jeden z prvních turistů v Rabacu se zmiňuje známý autor cestopisů Richard Francis Burton. Dnes je Rabac znám jako turistická perla Kvarneru. Díky snadné dostupnosti, krásným plážím a čistému moři, je Rabac zvláště vhodný pro rodinnou dovolenou. Kromě toho, Rabac nabízí i vynikající možnosti gastronomických zážitků, výlety lodí a sportovní rekreaci.

Poloha: do 100 m od moře

dětská postýlka na vyžádání - 5,- Eur/den, platba na místě

Ubytování: hotel ****

Rabac, hotel Mimosa/Lido Palace

SLEVA FIRST MINUTE při rezervaci zájezdu a zaplacení zálohy do 31.03.2023.

Hotel Mimosa - Lido Palace**** , zrekonstruovaný hotel v roce 2014, který je součástí komplexu hotelů Hedera a Narcis, se nachází nejblíže k pláži a k centru městečka Rabac. Je situován v maslinické zátoce oblíbeného letoviska , zhruba 100 m od krásné přírodní oblázkové pláže. Hotel se nachází přímo na pobřežní promenádě, po které se hosté dostanou do 300 m vzdáleného městečka , kde jsou možnosti nákupu a zábavy.

Vybavení: hotel disponuje 287 pokoji a hosté můžou využívat služeb všech hotelů v komplexu. K dispozici je klimatizovaný jídelní sál a recepce, bar, 2 výtahy, restaurace, pizzeria, obchody, supermarket v blízkosti, nové kasino, internetový koutek, wellness, sauna a solárium, kadeřník, , škola potápění, 2 vnitřní bazény (z nichž je jeden s mořskou vodou a druhý v letních mesících uzavřen), 4 venkovní bazény (z nichž je jeden s hydromasáží), dětské hřiště, mini klub pro děti od 6 do 12 let, zábavní program, večery s hudbou , rezervační centrum pro lodní výlety na četné blízké ostrovy, trekking a výlety. Je možné využívat i mnohé jiné služby za poplatek : tenisové kurty, hřiště pro košíkovou, hřiště pro malou kopanou a házenou, fotbalové hřiště, minigolf, stolní tenis - více info na recepci hotelu

Dvoulůžkové pokoje superior s balkonem na mořskou stranu (25 m2) - moderně zařízené prostorné dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek jsou vybaveny sociálním zařízením (sprcha, toaleta, fén), telefonem, klimatizací, satelitní TV, trezorem, minibarem a balkonem nebo terasou. Přistýlka je rozkládací gauč pro 1-2 osoby. Dětská postýlka je na vyžádání

Dvoulůžkové pokoje standard bez balkonu do ulice/parku (16 m2) - moderně zařízené prostorné dvoulůžkové pokoje (manželské lůžko) bez možnosti přistýlky jsou vybaveny sociálním zařízením (sprcha, toaleta, fén), telefonem, klimatizací, satelitní TV, trezorem a minibarem.

Jednolůžkový pokoj standard bez balkonu do ulice/parku (16 m2) - moderně zařízený jednolůžkový pokoj (manželské nebo francouzské lůžko) bez možnosti přistýlky, vybaven sociálním zařízením (sprcha, toaleta, fén), telefonem, klimatizací, satelitní TV, trezorem a minibarem.Jednolůžkový pokoj superior s balkonem na možskou stranu vybaven sociálním zařízením (sprcha, toaleta, fén), telefonem, klimatizací, satelitní TV, trezorem a minibarem a balkonem.

Dětská postýlka je na vyžádání - 5,- EUR/den - platba na recepci

Stravování: polopenze - snídaně a večeře formou bufetu + nápoj k večeři (voda+ 1/4 l nebo 0,2 l piva nebo 0,2l nealko nápoje), .

Večeře budou v hotelu ve dvou etapách. Přesný čas se klienti dozví na recepci při příjezdu.

pláž: přírodní oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře

parkování u hotelu zdarma • dětská postýlka na vyžádání 5 Eur/den- platba na místě

V termínu 5.6. - 9.9. 2023 hotel pořádá animační programy, mini club - pro děti od 6-12 let (v ceně svačina + 1 nealko nápoj) a mini disco.


(TourOperátor: MEDITERAN TRAVEL s.r.o.)

Cena zahrnuje

  • ubytování na 3 noci, 3 x polopenzi s nápojem k večeři, pobytovou taxu, dopravu vlakem Regiojet - sedadlo, poj. CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

  • pojištění léčebných výloh a storna zájezdu, služby delegáta