Umag - Garden Palace Resort - 3 noci

od 4 550 Kč

  • ubytování: apartmánubytování: apartmán
    strava: vlastnístrava: vlastní
    doprava: vlastnídoprava: vlastní
    • Pobytové zájezdy

Vybavení: recepce, restaurace, bazén, letní terasa, parkoviště, garážové stání, internet (WIFI).

Možnost snídaní za příplatek.

Garden Palace Resort: Garden Palace Resort je komplex 112 luxusních apartmánů na břehu Jadranu v Umagu. Resort má ideální polohu, je v blízkosti městské promenády, mnoha restaurací a barů, nedaleko plachetního přístavu a má pěkný výhled na starou část města Umag.

V resortu Garden Palace Resort jsou 4 třípatrové objekty s výtahy, je zde ecepce, klimatizovaná restaurace, aperitiv bar, venkovní bazén a velká venkovní terasa s krásným pohledem na záliv a přístav pro plachetnice a motorové čluny.

Ubytování: plně klimatizované apartmány různého typu a velikostí pro 2 až 6 osob jsou vybaveny klimatizací, koupelnou a WC, fénem, SAT TV, přímou telefonní linkou, WiFi připojením, kuchyňským koutem s ledničkou, denní místností, lůžkami pro příslušný počet osob v ložnicích. Možnost dětské postýlky. V apartmánech je možno mít menší domácí miláčky (do váhy 10 kg) za příplatek 15 Eur/den - nutno mít potvrzené přirezervaci.

Studio pro 2 osoby, apartmány od 4 do 6 osob, kategorie Standard a Premium.

Stravování: bez stravy, možnost zakoupení snídaní za zvýhodněno cenu již při rezeraci ubytování.

V blízkosti hotelu je stanice turistického vláčku, který jezdí do centra Umagu, je zde i hlavní městská promenáda do centra města. Tenisový areál ATP je vzdálen cca 1,5 km a nabízí kromě tenisu i další sportovní aktivity. Na promenádě se nachází i dětský park.

Pláž: hlavní městská pláž je vzdálena 1,5 km

Destinace: Umag je centrem asi dvacetikilometrového pobřežního pásu, který je zaměřen výhradně na turistiku a letní rekreaci. Stará část města s půvabnými uličkami a s domy z různých historických epoch stejně jako pobřežní pás mezi mysem Savudrije až po Dalju, který je protkán překrásnými lázeňskými zátokami, vynesly Umag na turistické výsluní.

(TourOperátor: MEDITERAN TRAVEL s.r.o.)

Cena zahrnuje

  • 3 x nájem apartmánu bez stravy, pobytovou taxu, venkovní parkování

Cena nezahrnuje

  • pojištění léčebných výloh a storna, dopravu, služby delegáta (pouze online)