Vodice - Matilde Beach Resort - 7 nocí


 • ubytování: apartmánubytování: apartmán
  strava: vlastnístrava: vlastní
  doprava: vlastnídoprava: vlastní
  • Pobytové zájezdy
  • Pobyty u moře

Poloha: Do 100m od pláže

Vybavení: recepce, restaurace, bazén, bazén pro děti, parkoviště.

Sport a zábava: tenis, šnorchlování, půjčovna kol, rybaření, šlapadla, vodní sporty, půjčovna loděk.

Matilde Beach Resort: Matilde Beach Resort se nachází ve Vodicích, apartmány jsou rozmístěny pouze 30-200m od moře a hlavní pláže, na jednom z nejkrásnějších míst ve městě s překrásným výhledem na starou část města a ostrovy. Jedná se komplex jednopatrových vilek zastíněných borovicovým hájem. V komplexu je hostům k dispozici také plážový bar, bar u bazénu, restaurace a bar. Apartmány s pohledem směrem na moře jsou od moře vzdálené cca 50 m, apartmány s pohledem do parku jsou ve druhé řadě a od moře jsou vzdálené cca 70 m.

Typy apartmánů :

A partmán 4+2: Maximální obsazenost je 5 dospělých osob a 1 dítě do 12 let. Apartmán má celkovou rozlohu 72 m 2 + 26 m 2 terasa. K dispozici je velká terasa se zahradním nábytkem a slunečníkem, předsíňka, denní místnost, 2 ložnice ( 1 x manželská postel, 1 x oddělená lůžka), kuchyňský kout s kompletním vybavením včetně spotřebičů, komfortní koupelna, WC, telefon, SAT TV. V denní místnosti je rozkládací gauč pro 2 osoby. Terasa a denní místnost je orientována směrem k moři nebo do parku, podle typu apartmánu. Apartmán je klimatizovaný a nachází se v přízemí.

Apartmán 2+2: Maximální obsazenost jsou 3 dospělé osoby a 1 děti do 12 let. Apartmán s moderním vybavením má rozlohu 36 m 2 + 6 m 2 terasa se zahradním nábytkem. K dospozici je ložnice se 2 lůžky, denní místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, kuchyňský kout, WC, telefon, SAT TV. Koupelna a terasa orientována směrem k moři nebo do parku, podle typu apartmánu. Apartmán je klimatizovaný a nachází se v 1. patře.

Apartmány jsou nekuřácké!!!

Domácí mazlíčci nejsou povoleni.

Povinné poplatky a záloha na místě:

Vratná kauce za apartmán 100 Eur, Závěrečný úklid se platí 50 Eur, Pobytová taxa se platí na recepci.

Dětská postýlka je na vyžádání za 10 EUR/den - platba na místě.

K dispozici je sladkovodní dětský bazén (hloubka 0,70 m) a sladkovodní bazén pro dospělé (hloubka 1,35 m) s podvodními tryskami. Lehátka a slunečníky u bazénu jsou zdarma . Bazén má automatické čistění vody.

Stravování: v ceně je snídaně formou bufetu.

Parkování v období 01.06. - 30.09.2023 je za příplatek 7 €/den - platba na místě. (motocykl 3,5 €/den)

CHECK-IN je od 16:00 hod. • CHECK-OUT je do 10:00 hod.

Destinace: Město Vodice leží na magistrále asi 15 km severozápadně od historického Šibeniku. Má asi 5000 obyvatel. Je to oblíbené letovisko s přístavem, rozprostírající se v malebné zátoce uprostřed Šibenské riviery, s četnými sportovními, zábavními a společenskými možnostmi, ke kterým patří i možnost výletů na nedaleké ostrovy Kornati a do národního parku Krka s nádhernými vodopády.

(TourOperátor: MEDITERAN TRAVEL s.r.o.)

Cena zahrnuje

 • ubytování na 7 nocí se snídaní, spotřebu vody a energie, používání kuchyňského vybavení, ložní prádlo, ručníky, SAT TV, klimatizaci, wifi

Cena nezahrnuje

 • dopravu, pojištění storna a léčebných výloh, služby delegáta, pobytovou taxu (platba na recepci), závěrečný úklid 50 Eur, vratnou kauci 100 Eur