Juan Dolio - Hotel Emotions By Hodelpa ****


  • ubytování: hotel ****ubytování: hotel ****
    strava: all inclusivestrava: all inclusive
    doprava: leteckydoprava: letecky
    • Pobytové zájezdy
    • Exotika

Poloha: Hotel se nachází na jihovýchodním pobřeží, v typicky karibském městečku Juan Dolio, přímo u krásné pláže pokryté bílým pískem. Mezinárodní letiště Punta Cana je vzdáleno ccaa 130 km. Centrum Juan Dolia cca 1 km, hlavní město Santo Domingo cca 60 km, nejbližší golfové hřiště cca 3 km.

Pláž: Písčitá pláž se nachází přímo u hotelu. SLUNEČNÍKY, LEHÁTKA A PLÁŽOVÉ OSUŠKY ZDARMA, BAR NA PLÁŽI . Motorizované vodní sporty za poplatek.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, pět tématických restaurací (italská, gril, mexická, mezinárodní, středomořská), pět barů (včetně baru u bazénu a baru na pláži), tři bazény, vířivka, dětský bazén, animační programy, miniklub, konferenční místnost, obchody, diskotéka, kasíno.
Zdarma: Wi-Fi (ve společných prostorách a na pokojích), slunečníky a lehátka u bazénu, tenis, šipky, monigolf, vodní aerobik, lezecká stěna.
Za poplatek: fitness, Spa centrum, masáže, potápění, golf.

Doporučujeme: Příjemný hotelový resort Emotions by Hodelpa leží na jihovýchodním pobřeží, na pomezí Atlantického oceánu a Karibského moře, přímo u krásné písčité pláže. Hosté se mohou těšit ze široké škály restaurací a barů, elegantních interiérů, programu all inclusive a bohatého sportovního vyžití. Doporučujeme pro odpočinkovou dovolenou klientům všech věkových kategorií.

V ceně zájezdu je zahrnuto:
• letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku
• transfery do pobytového místa a zpět
• ubytování - počet noclehů a služby dle popisu
• česky/slovensky mluvící delegát
• pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

V ceně zájezdu není zahrnuto (povinné příplatky):
• vstupní turistická karta (orientační cena cca 10 USD/osoba, platba při příletu do destinace nebo před odletem online na https://www.dgii.gov.do/Tturistaweb/ )

K ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky):
• volitelné doplňkové služby
• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně pojištění léčebných výloh, storna zájezdu a nevyužité dovolené (více informací zde)
storno/plnění do 40 000 Kč 1 323 Kč/osoba /pobyt storno/plnění do 80 000 Kč 2 023 Kč/osoba/pobyt • doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně připojištění EXTRA pro případ onemocněním Covid-19 (více informací zde)
storno/plnění do 40 000 Kč 1 913 Kč/osoba/pobyt storno/plnění do 80 000 Kč 2 613 Kč/osoba/pobyt
Pro výpočet ceny zájezdu (včetně ceny za dopravu) byla použita cena ropy a leteckého paliva (pohonných hmot) ke dni 30. 4. 2020. Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 30. 4. 2020.

Upozornění: Pro případ, že v místě určení cesty nebo pobytu nebo jeho bezprostředním okolí nastanou mimořádné okolnosti mající svůj původ v pandemii či jiné epidemii rozsáhlého charakteru způsobené virovým nebo jinými zvlášť závažnými infekčními onemocněními, je poskytovatel ubytovacích i stravovacích služeb oprávněn změnit podmínky, za kterých jsou služby cestovního ruchu poskytovány a to tak, aby byly v souladu s přijatými opatřeními obecného charakteru (rozhodnutí orgánu veřejné moci) směřujícími k ochraně života a zdraví osob. V důsledku toho může dojít k dočasné snížené možnosti poskytování těchto služeb v neomezeném rozsahu.

Stravování: all inclusive

Program all inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, večeře v některé z tématických restaurací po předchozí rezervaci, během dne lehké občerstvení. Neomezené množství vybraných nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby (10:00 až 03:00 h). Lze čerpat v místech a časech určených hotelem. Na večeři je vyžadováno formální oblečení.

Ubytování: hotel ****

Elegantní pokoje Superior s balkonem nebo terasou disponují sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) a jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV, telefonem, setem pro přípravu kávy a čaje, trezorem, minibarem, žehličkou a žehlícím prknem. Maximální obsazenost tři dospělí nebo dva dospělí a dvě děti. Prostornější pokoje typu Deluxe za příplatek.


(TourOperátor: Alexandria CK)