Chia - Hotel Baia ****


  • ubytování: hotel ****ubytování: hotel ****
    strava: polopenzestrava: polopenze
    doprava: leteckydoprava: letecky
    • Pobytové zájezdy

Poloha: Hotel se nachází na jihu Sardinie, cca 10 km od blízké vesnice Domus de Maria, cca 20 km od vesnice Teulada a cca 18 km od krásného městečka Pula. Letiště v Cagliari je vzdáleno cca 60 km. cca 300 m od písčité pláže
Pláž: Písčitá pláž s jemným pískem se nachází cca 300 m od hotelu . SLUNEČNÍK A DVĚ LEHÁTKA ZDARMA . První a druhá řada slunečníků a lehátek za poplatek. Na pláž vedou schody.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, devět restaurací, sedm barů, pět bazénů, dětské hřiště, animační programy, večerní programy, společenská místnost s TV, lékárna, obchody.
Zdarma: lehátka a slunečníky u bazénu (omezená kapacita), fitness.
Za poplatek: Wi-Fi (ve společných prostorách), SPA centrum, tenisové kurty, menší fotbálek, projížďky na koních.

Doporučujeme: Překrásné místo, které předčí veškerá očekávání a okouzlí vaši mysl. Hotel je součástí luxusního komplexu hotelů Chia Laguna Resort, který nabízí čtyřhvězdičkové vybavené hotely a nachází se v jednom z nejoblíbenějších míst jižní Sardinie.

V ceně zájezdu je zahrnuto:
• letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku
• transfery do pobytového místa a zpět
• ubytování - počet noclehů a služby dle popisu
• pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

K ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky):
• volitelné doplňkové služby
• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně pojištění léčebných výloh, storna zájezdu a nevyužité dovolené (více informací zde)
storno/plnění do 50 000 Kč 590 Kč/osoba starší 15 let/pobyt storno/plnění do 50 000 Kč 350 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt • doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně připojištění EXTRA pro případ onemocněním Covid-19 (více informací zde)
storno/plnění do 50 000 Kč 880 Kč/osoba starší 15 let/pobyt storno/plnění do 50 000 Kč 640 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt • doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně připojištění EXTRA+ pro případ onemocněním Covid-19 (více informací zde)
storno/plnění do 50 000 Kč 1 130 Kč/osoba starší 15 let/pobyt storno/plnění do 50 000 Kč 890 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt
Informace pro zákazníky:
Pro výpočet ceny zájezdu byla použita cena ropy a leteckého paliva ke dni 28. 9. 2020. Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 28. 9. 2020.

Upozornění: Pro případ, že v místě určení cesty nebo pobytu nebo jeho bezprostředním okolí nastanou mimořádné okolnosti mající svůj původ v pandemii či jiné epidemii rozsáhlého charakteru způsobené virovým nebo jinými zvlášť závažnými infekčními onemocněními, je poskytovatel ubytovacích i stravovacích služeb oprávněn změnit podmínky, za kterých jsou služby cestovního ruchu poskytovány a to tak, aby byly v souladu s přijatými opatřeními obecného charakteru (rozhodnutí orgánu veřejné moci) směřujícími k ochraně života a zdraví osob. V důsledku toho může dojít k dočasné snížené možnosti poskytování těchto služeb v neomezeném rozsahu.

Stravování: polopenze

Polopenze. Snídaně a večeře jsou podávány formou bufetu v hotelové restauraci.

Ubytování: hotel ****

Dvoulůžkové pokoje s balkónem nebo terasou a sociálním zařízením (sprcha, WC, fén), jsou klimatizovány (klimatizace zdarma), vybaveny TV, telefonem, minibarem a trezorem (obojí za poplatek). Na vyžádání a za příplatek pokoje s výhledeme do laguny či na moře.


(TourOperátor: Alexandria CK)