Golfo di Marinella - Hotel Abi D´oru *****


  • ubytování: hotel *****ubytování: hotel *****
    strava: snídaněstrava: snídaně
    doprava: leteckydoprava: letecky
    • Pobytové zájezdy

Poloha: Hotel se nachází cca 100 m od písčité pláže , cca 4 km od světoznámého přístavu Porto Rotondo a cca 18 km od letiště Olbie.

Pláž: Krásná písčitá pláž s jemným pískem se nachází cca 100 m od hotelu , oddělena pouze hotelovou zahradou. SLUNEČNÍKY A LEHÁTKA ZDARMA od třetí do šesté řady na stanovené části patříci hotelu.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, tři restaurace, tři bary, bazén, dětský klub.
Zdarma: lehátka a slunečníky u bazénu (omezená kapacita), fitness, tenis, volejbal.
Za poplatek: Wi-Fi (v celém areálu), SPA centrum, všechny sporty za umělého osvětlení.

Doporučujeme: Obklopen voňavou středomořskou zahradou tento hotel zaručuje relax a pohodu s pětihvězdičkovými službami a sardinskou pohostinností. Hotel je vhodný i pro náročnější klientelu a díky své poloze u překrásné ,,karibské pláže,, Golfo di Marinella zcela jistě okouzlí každého.

V ceně zájezdu je zahrnuto:
• letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku
• transfery do pobytového místa a zpět
• ubytování - počet noclehů a služby dle popisu
• pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

K ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky):
• volitelné doplňkové služby
• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně pojištění léčebných výloh, storna zájezdu a nevyužité dovolené (více informací zde)
storno/plnění do 50 000 Kč 590 Kč/osoba starší 15 let/pobyt storno/plnění do 50 000 Kč 350 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt • doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně připojištění EXTRA pro případ onemocněním Covid-19 (více informací zde)
storno/plnění do 50 000 Kč 880 Kč/osoba starší 15 let/pobyt storno/plnění do 50 000 Kč 640 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt • doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně připojištění EXTRA+ pro případ onemocněním Covid-19 (více informací zde)
storno/plnění do 50 000 Kč 1 130 Kč/osoba starší 15 let/pobyt storno/plnění do 50 000 Kč 890 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt
Informace pro zákazníky:
Pro výpočet ceny zájezdu byla použita cena ropy a leteckého paliva ke dni 28. 9. 2020. Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 28. 9. 2020.

Upozornění: Pro případ, že v místě určení cesty nebo pobytu nebo jeho bezprostředním okolí nastanou mimořádné okolnosti mající svůj původ v pandemii či jiné epidemii rozsáhlého charakteru způsobené virovým nebo jinými zvlášť závažnými infekčními onemocněními, je poskytovatel ubytovacích i stravovacích služeb oprávněn změnit podmínky, za kterých jsou služby cestovního ruchu poskytovány a to tak, aby byly v souladu s přijatými opatřeními obecného charakteru (rozhodnutí orgánu veřejné moci) směřujícími k ochraně života a zdraví osob. V důsledku toho může dojít k dočasné snížené možnosti poskytování těchto služeb v neomezeném rozsahu.

Stravování: snídaně

Snídaně jsou podávány formou bufetu v hotelové restauraci. Možnost dokoupení večeří.

Ubytování: hotel *****

Superior pokoje s balkónem nebo terasou a sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) a jsou vybaveny klimatizovány (klimatizace zdarma), TV/SAT, trezorem (za poplatek), minibarem (za poplatek). Na vyžádání a za příplatek pokoje typu Deluxe, Junior Suite a rodinné pokoje.


(TourOperátor: Alexandria CK)