Santa Margherita di Pula - Hotel Baia Di Nora ****


  • ubytování: hotel ****ubytování: hotel ****
    strava: polopenzestrava: polopenze
    doprava: leteckydoprava: letecky
    • Pobytové zájezdy

Poloha: Hotel se nachází pouhých pár minut od starobylého fénického městečka Nora a cca 50 km od letiště Cagliari. Hotel leží u písčité pláže .

Pláž: Soukromá písčitá pláž s jemným pískem se nachází přímo u hotelu. SLUNEČNÍKY A LEHÁTKA ZDARMA .

Vybavení: Hostům je k dispozici recepce, restaurace, bar, bazén, dětské hřiště, TV místnost, butik, animační programy pro děti.
Zdarma: Wi-Fi (ve společných prostorách), lehátka a slunečníky u bazénu, fitnes, stolní hry.
Za poplatek: tenisové kurty, vodní sporty, masáže.

Doporučujeme: Romantický hotel v překrásně udržované zahradě, ideální pro klidnou dovolenou a užívání si mořského života na jednom z nejkrásnějších a historicky nejzajímavějších míst Sardinie.

V ceně zájezdu je zahrnuto:
• letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku
• transfery do pobytového místa a zpět
• ubytování - počet noclehů a služby dle popisu
• pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

K ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky):
• volitelné doplňkové služby
• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně pojištění léčebných výloh, storna zájezdu a nevyužité dovolené (více informací zde)
storno/plnění do 50 000 Kč 590 Kč/osoba starší 15 let/pobyt storno/plnění do 50 000 Kč 350 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt • doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně připojištění EXTRA pro případ onemocněním Covid-19 (více informací zde)
storno/plnění do 50 000 Kč 880 Kč/osoba starší 15 let/pobyt storno/plnění do 50 000 Kč 640 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt • doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně připojištění EXTRA+ pro případ onemocněním Covid-19 (více informací zde)
storno/plnění do 50 000 Kč 1 130 Kč/osoba starší 15 let/pobyt storno/plnění do 50 000 Kč 890 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt
Informace pro zákazníky:
Pro výpočet ceny zájezdu byla použita cena ropy a leteckého paliva ke dni 28. 9. 2020. Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 28. 9. 2020.

Upozornění: Pro případ, že v místě určení cesty nebo pobytu nebo jeho bezprostředním okolí nastanou mimořádné okolnosti mající svůj původ v pandemii či jiné epidemii rozsáhlého charakteru způsobené virovým nebo jinými zvlášť závažnými infekčními onemocněními, je poskytovatel ubytovacích i stravovacích služeb oprávněn změnit podmínky, za kterých jsou služby cestovního ruchu poskytovány a to tak, aby byly v souladu s přijatými opatřeními obecného charakteru (rozhodnutí orgánu veřejné moci) směřujícími k ochraně života a zdraví osob. V důsledku toho může dojít k dočasné snížené možnosti poskytování těchto služeb v neomezeném rozsahu.

Stravování: polopenze

Polopenze. Snídaně jsou podávány formou bufetu v hotelové restaurace, večeře jsou servírované výběrem z menu v hotelové restauraci.

Ubytování: hotel ****

Standardní dvoulůžkové pokoje s balkónem nebo terasou a sociálním zařízením (sprcha, WC, fén), jsou klimatizovány (klimatizace zdarma), vybaveny TV, telefonem, trezorem (za poplatek) a minibarem (za poplatek). Na vyžádání a za příplatek pokoje typu Superior a Suity.


(TourOperátor: Alexandria CK)