Potos - Astir Notos ****


 • ubytování: hotel ****ubytování: hotel ****
  strava: snídaněstrava: snídaně
  doprava: leteckydoprava: letecky
  • Pobytové zájezdy

Poloha: Moderní, stylový hotel se nachází na okraji oblíbeného letoviska Potos. Je postaven na ideálním místě, cca 250 m od pláže a podobná vzdálenost je od centra letoviska. Hotel vás zaujme svým interierovým designem, kvalitními službami a příjemnou a přátelskou atmosférou. V Potose se nachází kancelář delegáta CK, kde si můžete zapůjčit auto, motorku či zakoupit fakultativní výlety.

Pláž: Vzdálenost od pláže cca 250 m, pláž písčito-oblázková s pozvolným vstupem do moře, lehátka a slunečníky za poplatek formou povinné konzumace z baru na pláži, vodní sporty za poplatek.

Možnosti obsazení pokoje: Dvoulůžkový pokoj standard: 2 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí.
Dvoulůžkový pokoj až pro 4 osoby: 2 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí + 2 děti / 3 dospělí / 3 dospělí + 1 dítě.

Kategorie: Oficiální kategorie A

Transfer: Předpokládaný transfer z letiště do ubytovací kapacity je cca 120 min. (20 min. z letiště do přístavu. 40 min. trajekt na ostrov, 60 min. busem po ostrově).

Stravování: snídaně

SNÍDANĚ - formou bufetu v hotelové restauraci.

Doprava: letecky

Letecká společnost Smartwings. Povolená hmotnost zavazadla max. 23 kg na cestujícího (vyjma dětí do 2 let) a 8 kg kabinové příruční zavazadlo. Dítě do dvou let věku může přepravovat jedno odbavené zavazadlo do hmotnosti 10 kg. Slučování zavazadel není povoleno.

Ubytování: hotel ****

Dvoulůžkový pokoj standard, možnost jedné přistýlky (sofa) nebo dvoulůžkový pokoj až pro čtyři osoby (dvoulůžkový pokoj, 1x sofa, 1x přistýlka), vlastní sociální zařízení, vysoušeč vlasů, klimatizace, sat. TV, telefon, Wi-Fi připojení zdarma, malá lednice, balkon. Dětská postýlka pro dítě do 2 let na vyžádání zdarma. Hotel má k dispozici také dvoulůžkový pokoj pro osoby se zdravotním postižením (na vyžádání).

Vybavení: Vstupní hala s 24 hod. recepcí, restaurace, lobby bar, snack bar u bazénu, menší dětská herna, dětský bazén, bazén pro dospělé s jacuzzi zdarma, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, knihovna, Domácí mazlíčci nejsou povoleni.


(TourOperátor: CK Bulgariatour)

Cena zahrnuje

 • Leteckou přepravu Praha-Kavala-Praha, letištní a bezpečnostní taxy, palivový a emisní příplatek, ubytování 7/14/21 nocí, trajekt a transfer z letiště do hotelu a zpět, stravování dle smlouvy o zájezdu, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku
 • Wi-Fi připojení ve všech prostorách hotelu a fitness, parkoviště, snídaňové balíčky při ranním odjezdu (na vyžádání)

Cena nezahrnuje

 • Volitelný balíček cestovního pojištění K5S od Uniqa pojišťovny včetně pojištění storna zájezdu, poplatek za děti do 2 let (infant) ve výši 800 Kč, fakultativní výlety a služby, pokud není sjednáno za příplatek ve Smlouvě o zájezdu. Dále pobytovou taxu, která se platí přímo v ubytovací kapacitě
 • Bezpečnostní schránka, prádelna, kulečník, osušky k bazénu a na pláž, SPA, masáže, sauna, stolní tenis, šipky