Astris Sun ***

od 23 590 Kč

 • ubytování: hotel ***ubytování: hotel ***
  strava: polopenzestrava: polopenze
  doprava: leteckydoprava: letecky
  • Pobytové zájezdy

Poloha: Dvoupatrový rodinný hotel leží na jihu ostrova Thassos v oblasti Astris, nachází ze v zahradě, cca 5 km od městečka Potos, které je centrem zábavy na jižním pobřeží ostrova Thassos. Hlavní město ostrova Thassos (Limenas) je vzdáleno cca 50 km. Autobusová zastávka v blízkosti hotelu. Na jednu z nejkrásnějších pláží ostrova Psili Ammos se chůzí dostanete cca za 10 min. Od přírodního „koupaliště“ Giola je vzdálený 4 km a 9 km od kláštera Archangelos.

Pláž: Nejbližší písečná pláž je cca 100 m od hotelu přes komunikaci, lehátka a slunečníky zdarma za povinnou konzumaci v beach baru. Vyhlášená pláž Psilli Ammos je cca 800 m od hotelu.

Předpokládaný letový řád:
Předpokládaný letový řád: linka QS 2256/7, Praha 11:40 - 14:45 Kavala 15:35 - 17:00 Praha. Časy LT.

Stravování: polopenze

POLOPENZE. Snídaně formou bufetu, večeře - saláty formou bufetu, polévka, hlavní jídlo a desert servírované.

Doprava: letecky

Letecká společnost Smartwings. Povolená hmotnost zavazadla max. 23 kg na cestujícího (vyjma dětí do 2 let) a 8 kg kabinové příruční zavazadlo. Dítě do dvou let věku může přepravovat jedno odbavené zavazadlo do hmotnosti 10 kg. Slučování zavazadel není povoleno.

Ubytování: hotel ***

Dvoulůžkové pokoje po renovaci (v roce 2018) s možností jedné přistýlky, vlastní sociální příslušenství, sat. TV, telefon, lednice, klimatizace, balkon nebo terasa.

Maximální obsazení pokoje:
Dvoulůžkový pokoj: 2 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí.

Vybavení:
Vstupní hala s recepcí, výtah, hotelová restaurace s barem a venkovní terasou, venkovní bazén s dětskou částí, bar u bazénu, dětský koutek, bezplatné Wi-fi připojení v prostorách hotelu zdarma, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, dětské hřiště, stolní tenis.


(TourOperátor: CK Bulgariatour)

Cena zahrnuje

 • Leteckou přepravu Praha-Kavala-Praha, letištní a bezpečnostní taxy, palivový a emisní příplatek, ubytování 7/14/21 nocí, trajekt a transfer z letiště do hotelu a zpět, stravování dle smlouvy o zájezdu, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku
 • Bezpečnostní schránky na recepci

Cena nezahrnuje

 • Volitelný balíček cestovního pojištění K5S od Uniqa pojišťovny včetně pojištění storna zájezdu nebo K5S+P i s připojištěním proti COVID-19, poplatek za děti do 2 let (infant) ve výši 500 Kč, fakultativní výlety a služby, pokud není sjednáno za příplatek ve Smlouvě o zájezdu. Dále pobytovou taxu, která se platí přímo v ubytovací kapacitě
 • Tenisový kurt