Faliraki - Studia Villa George

od 9 990 Kč

  • ubytování: studiaubytování: studia
    strava: vlastnístrava: vlastní
    doprava: leteckydoprava: letecky
    • Pobytové zájezdy

Poloha: Studia Villa George se nacházejí cca 20 km od letiště a cca 800 m od živého centra letoviska Faliraki s velkým množstvím obchodů, restaurací a velkým aquaparkem. Do hlavního města Rhodos Town, vzdáleného cca 15 km, jezdí autobus. Studia leží cca 500 m od písčitooblázkové pláže .

Pláž: Písčitooblázková pláž se nachází cca 500 m od studií . Slunečníky a lehátka za poplatek.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, snack bar, hostům je ve vedlejší budově k dispozici bazén, terasa na slunění s lehátky a slunečníky.
Za poplatek: Wi-Fi (v recepci).

Doporučujeme: Příjemné ubytování na klidném místě v těsné blízkosti pláže v jednom z nejpopulárnějších letovisek na ostrově. Pokud chcete ochutnat místní speciality tradičních taveren a zažít strhující atmosféru letoviska Faliraki, je toto místo stvořené právě pro Vás.

V ceně zájezdu je zahrnuto:
• letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax a palivového příplatku
• transfery do pobytového místa a zpět
• ubytování - počet noclehů a služby dle popisu
• česky/slovensky mluvící delegát
• pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

K ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky):
• volitelné doplňkové služby
• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně pojištění léčebných výloh, storna zájezdu a nevyužité dovolené (více informací zde)
storno/plnění do 50 000 Kč 590 Kč/osoba starší 15 let/pobyt storno/plnění do 50 000 Kč 350 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt • doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně připojištění EXTRA pro případ onemocněním Covid-19 (více informací zde)
storno/plnění do 50 000 Kč 880 Kč/osoba starší 15 let/pobyt storno/plnění do 50 000 Kč 640 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt • doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně připojištění EXTRA+ pro případ onemocněním Covid-19 (více informací zde)
storno/plnění do 50 000 Kč 1 130 Kč/osoba starší 15 let/pobyt storno/plnění do 50 000 Kč 890 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt

Informace pro zákazníky:
S platností od 1. 1. 2018 je po příjezdu na místě hoteliérem vybírána turistická taxa ve výši 0,5 EUR na pokoj a noc.

Pro výpočet ceny zájezdu byla použita cena ropy a leteckého paliva ke dni 28. 9. 2020. Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 28. 9. 2020.

Upozornění: Pro případ, že v místě určení cesty nebo pobytu nebo jeho bezprostředním okolí nastanou mimořádné okolnosti mající svůj původ v pandemii či jiné epidemii rozsáhlého charakteru způsobené virovým nebo jinými zvlášť závažnými infekčními onemocněními, je poskytovatel ubytovacích i stravovacích služeb oprávněn změnit podmínky, za kterých jsou služby cestovního ruchu poskytovány a to tak, aby byly v souladu s přijatými opatřeními obecného charakteru (rozhodnutí orgánu veřejné moci) směřujícími k ochraně života a zdraví osob. V důsledku toho může dojít k dočasné snížené možnosti poskytování těchto služeb v neomezeném rozsahu.

Stravování: vlastní

Bez stravy.

Ubytování: studia

Studia s balkonem nebo terasou mají vlastní sociální zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén), jsou klimatizována (za poplatek 7 EUR/den) a vybavena kuchyňským koutem s rychlovarnou konvicí, chladničkou a trezorem (za poplatek – 15 EUR/týden). Třílůžková studia na vyžádání.


(TourOperátor: Alexandria CK)