Nikiana - Hotel Ionian Blue Resort & SPA *****


  • ubytování: hotel *****ubytování: hotel *****
    strava: snídaněstrava: snídaně
    doprava: leteckydoprava: letecky
    • Pobytové zájezdy

Poloha: Hotel je situován ve svahu na východní straně ostrova, cca 3 km od klidného letoviska Nikiana a cca 5 km od centra živého letoviska Nidri, kde klienti naleznou množství restaurací, taveren, barů a obchůdků. Hotel je vzdálen cca 10 km od hlavního města Lefkada a cca 35 km od letiště v Preveze. Hotel se nachází přímo u moře .

Pláž: Na skalním výběžku přímo u hotelu je klientům k dispozici sluneční terasa, vstup do moře je po schůdcích. Díky průzračně čistému moři a bohatému podmořskému životu je tato oblast vhodná ke šnorchlování. SLUNEČNÍKY A LEHÁTKA ZDARMA .

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, dvě restaurace, bar, bar u bazénu, bazén s výhledem na moře, dětský bazén, dětské hřiště, TV koutek, konferenční místnost, směnárna, minimarket.
Zdarma: Wi-Fi (v recepci), slunečníky a lehátka u bazénu, stolní tenis, dětská postýlka (nutno předem objednat).
Za poplatek: fitness centrum, SPA centrum, kadeřnictví, kosmetický salon, manikúra, pedikúra.

Doporučujeme: Vysoce komfortní hotel vystavěný v kaskádách mírného svahu je obklopen subtropickou zelení a nabízí ideální zázemí k relaxaci a odpočinku. Z hotelového areálu si mohou klienti vychutnávat dechberoucí výhledy na Jónské moře a na západní pobřeží řecké pevniny. Hotel Ionian Blue uspokojí náročnější klienty, kteří na své dovolené ocení klidné prostředí, kvalitní servis a zázemí hotelu s možností relaxace v hotelovém SPA centru.

V ceně zájezdu je zahrnuto:
• letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax a palivového příplatku
• transfery do pobytového místa a zpět
• ubytování - počet noclehů a služby dle popisu
• česky/slovensky mluvící delegát
• pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

K ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky):
• volitelné doplňkové služby
• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně pojištění léčebných výloh, storna zájezdu a nevyužité dovolené (více informací zde)
storno/plnění do 50 000 Kč 590 Kč/osoba starší 15 let/pobyt storno/plnění do 50 000 Kč 350 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt • doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně připojištění EXTRA pro případ onemocněním Covid-19 (více informací zde)
storno/plnění do 50 000 Kč 880 Kč/osoba starší 15 let/pobyt storno/plnění do 50 000 Kč 640 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt • doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně připojištění EXTRA+ pro případ onemocněním Covid-19 (více informací zde)
storno/plnění do 50 000 Kč 1 130 Kč/osoba starší 15 let/pobyt storno/plnění do 50 000 Kč 890 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt

Informace pro zákazníky:
S platností od 1. 1. 2018 je po příjezdu na místě hoteliérem vybírána turistická taxa ve výši 4 EUR na pokoj a noc.

Pro výpočet ceny zájezdu byla použita cena ropy a leteckého paliva ke dni 28. 9. 2020. Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 28. 9. 2020.

Upozornění: Pro případ, že v místě určení cesty nebo pobytu nebo jeho bezprostředním okolí nastanou mimořádné okolnosti mající svůj původ v pandemii či jiné epidemii rozsáhlého charakteru způsobené virovým nebo jinými zvlášť závažnými infekčními onemocněními, je poskytovatel ubytovacích i stravovacích služeb oprávněn změnit podmínky, za kterých jsou služby cestovního ruchu poskytovány a to tak, aby byly v souladu s přijatými opatřeními obecného charakteru (rozhodnutí orgánu veřejné moci) směřujícími k ochraně života a zdraví osob. V důsledku toho může dojít k dočasné snížené možnosti poskytování těchto služeb v neomezeném rozsahu.

Stravování: snídaně

Snídaně jsou podávány formou bohatého bufetu v hotelové restauraci. Možnost dokoupení večeří. U večeře jsou vyžadovány u mužů dlouhé kalhoty.

Ubytování: hotel *****

Prostorné a komfortně vybavené pokoje s výhledem na moře, s balkonem nebo terasou a sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, rádiem a minibarem (za poplatek). Možnost jedné přistýlky. Na vyžádání a za příplatek Junior suity s privátním bazénem.


20.09. - 27.09.21 pondělí - pondělí
snídaně letecky (Praha)
Sleva 13% 27 990 Kč 24 390 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)
22.09. - 29.09.21 středa - středa
snídaně letecky (Praha)
Sleva 20% 27 990 Kč 22 490 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)
(TourOperátor: Alexandria CK)