Limenaria - Ralitsa ***


  • ubytování: hotel ***ubytování: hotel ***
    strava: snídaněstrava: snídaně
    doprava: leteckydoprava: letecky
    • Pobytové zájezdy

Poloha: Hotel Ralitsa se nachází přímo u moře a od pláže jej odděluje pouze pobřežní promenáda. Hotel se nachází asi 100 m od centra oblíbeného letoviska Limenaria a má krásný výhled na záliv Limenaria. Pěší chůzí můžete dojít na oblíbené pláže Metalia a Tripiti. Autobusová zastávka 150 m.

Pláž: Vzdálenost – přímo u pláže. Pláž je písečná, místy oblázky. Lehátka a slunečníky formou povinné konzumace z baru Ralitsa.

Možnosti obsazení pokoje: Dvoulůžkový pokoj Standard / Sea View: 2 dospělí. Třílůžkový pokoj Standard / Sea View: 2 dospělí + 1 dítě do 12 let / 3 dospělí.

Kategorie: Oficiální kategorie B

Transfer: Předpokládaný transfer z letiště do ubytovací kapacity je cca 110 min. (20 min. z letiště do přístavu. 40 min. trajekt na ostrov, 50 min. busem po ostrově).

Stravování: snídaně

SNÍDANĚ - kontinentální formou.

Doprava: letecky

Letecká společnost Smartwings. Povolená hmotnost zavazadla max. 23 kg na cestujícího (vyjma dětí do 2 let) a 8 kg kabinové příruční zavazadlo. Dítě do dvou let věku může přepravovat jedno odbavené zavazadlo do hmotnosti 10 kg. Slučování zavazadel není povoleno.

Ubytování: hotel ***

Dvoulůžkové a třílůžkové pokoje standardní (DBL/TRP Standard) nebo s výhledem na moře (DBL/TRP Sea View), vlastní sociální zařízení, klimatizace, TV, lednice, telefon, Wi-Fi připojení a balkon. Dětská postýlka na vyžádání.

Vybavení: Menší vstupní hala s recepcí, restaurace, bar.


(TourOperátor: CK Bulgariatour)

Cena zahrnuje

  • Leteckou přepravu Praha-Kavala-Praha, letištní a bezpečnostní taxy, palivový a emisní příplatek, ubytování 7/14/21 nocí, trajekt a transfer z letiště do hotelu a zpět, stravování dle smlouvy o zájezdu, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku
  • Bezdrátové připojení k internetu ve veřejných prostorách

Cena nezahrnuje

  • Volitelný balíček cestovního pojištění K5S od Uniqa pojišťovny včetně pojištění storna zájezdu, poplatek za děti do 2 let (infant) ve výši 800 Kč, fakultativní výlety a služby, pokud není sjednáno za příplatek ve Smlouvě o zájezdu. Dále pobytovou taxu, která se platí přímo v ubytovací kapacitě