Stalos - Sea Side Apartments ***


  • ubytování: hotel ***ubytování: hotel ***
    strava: snídaněstrava: snídaně
    doprava: leteckydoprava: letecky
    • Pobytové zájezdy

Poloha: Sea Side je moderní komplex s uvolněnou přátelskou atmosférou, který se nachází v Kato Stalos, mezi pobřežní silnicí a krásnou písečnou pláží v severozápadní oblasti Kréty. Vzdálenost do hlavního města Chanie s romantickým benátským přístavem je pouhých 7 km a do města a do všech místních vesnic jezdí pravidelná autobusová doprava. Autobusová zastávka je vzdálená 50 metrů. Restaurace a supermarkety jsou docela blízko. Nejdelší soutěska Evropy, Samaria, je vzdálená pouhých 35 km a během krátké doby se dostanete k dalším památkám, jako jsou kláštery nebo krásné písečné pláže.

Pláž: Vzdálenost - přímo u pláže, pláž písečná s pozvolným vstupem do moře, lehátka a slunečníky na pláži zdarma. Vodní sporty za poplatek.

Možnosti obsazení pokoje: Studio Sea View: 2 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí. Apartment 1 Bedroom Inland View 2-3: 2 dospělí / 2 dospělí +1 dítě / 2 dospělí + 2 děti / 3 dospělí / 3 dospělí + 1 dítě. Apartment 1 Bedroom Inland View 2-4: 2 dospělí / 2 dospělí +1 dítě / 2 dospělí + 2 děti / 3 dospělí / 3 dospělí + 1 dítě / 4 dospělí. Apartment 1 Bedroom Sea View 2-4: 2 dospělí / 2 dospělí +1 dítě / 2 dospělí + 2 děti / 3 dospělí / 3 dospělí + 1 dítě / 4 dospělí.

Kategorie: Oficiální kategorie B

Stravování: snídaně

SNÍDANĚ formou bufetu. Za příplatek POLOPENZE - snídaně a večeře formou bufetu.

Ubytování: hotel ***

Studio s výhledem na moře (DBL Studio Sea View) - dvoulůžkový pokoj, možnost jedné přistýlky (rozkládací pohovka), velikost pokoje 23 m2, vlastní sociální zařízení (koupenla/WC), vysoušeč vlasů, vybavený kuchyňský kout s jídelním koutem, malá lednice, sat. TV, klimatizace, bezpečnostní schránka, toaletní potřeby, balkon nebo terasa. Může být umístěn v horním patře nebo v přízemí s přímým přístupem k bazénu. Wi-Fi připojení k internetu zdarma. Apartmán s 1 ložnicí s výhledem do vnitrozemí (Apartment 1 Bedroom Inland View) - velikost pokoje cca 45m2, samostatná dvoulůžková ložnice a jeden obývací pokoj s možností 1 nebo 2 přistýlek (1-2 rozkládací pohovky), vlastní sociální zařízení (koupelna/WC), vysoušeč vlasů, bezpečnostní schránka, klimatizace, toaletní potřeby, sat. TV s plochou obrazovkou, vybavený kuchyňský kout s jídelním koutem, malá lednice, rychlovarná konvice. Tento apartmán se nachází v horním patře nebo v přízemí a má balkon s výhledem do vnitrozemí. Apartmán s 1 ložnicí s výhledem na moře pro 2-4 osoby (Apartment 1 Bedroom Sea View ) - velikost pokoje cca 45m2, samostatná dvoulůžková ložnice a jeden obývací pokoj s možností 2 přistýlek (2 rozkládací pohovky), vlastní sociální zařízení (koupelna/WC), vysoušeč vlasů, bezpečnostní schránka, klimatizace, toaletní potřeby, sat. TV s plochou obrazovkou, vybavený kuchyňský kout s jídelním koutem, malá lednice, rychlovarná konvice. Tento apartmán se nachází v horním patře nebo v přízemí. Má 2 balkony, jeden na hory a druhý s výhledem na moře. Nabízí plně vybavený kuchyňský kout a zrekonstruovanou koupelnu se sprchovým koutem.

Vybavení: Recepce (08:00-22:00), venkovní bazén s oddělenou částí pro děti, lehátka a slunenčíky u bazénu zdrama, jídelna, snack bar u bazénu, Wi-fi připojení, zahrada, parkování.


(TourOperátor: CK Bulgariatour)

Cena zahrnuje

  • Lehátka a slunenčíky na pláži