Alexandros Apartments ***


  • ubytování: hotel ***ubytování: hotel ***
    strava: vlastnístrava: vlastní
    doprava: leteckydoprava: letecky
    • Pobytové zájezdy

Poloha: Rodinná studia a apartmány se nacházejí cca 150 m od krásné pláže v letovisku Agia Marina. Od historického a oblíbeného města Chania jsou vzdáleny asi 9 km. V nedaleké blízkosti studií je minimarket. Vzdálenost od letiště Chania je cca 12 km. Klienti studií a apartmánů mohou využívat bazén u vedlejšího hotelu za poplatek formou povinné konzumace u baru.

Pláž: Písečná pláž (místy oblázky) je vzdálená 150 m, pozvolný vstup do moře, lehátka a slunečníky za poplatek. Široká nabídka vodních sportů na pláži za poplatek.

Sport a zábava: Klienti apartmánů mohou využívat bazén ve vedlejším hotelu formou povinné konzumace. V letovisku Agia Marina je spousta taveren, barů, kaváren, bary s rychlým občerstvením, obchůdků se suvenýry, dětský lunapark a dalších atrakcí, zábavy a vyžití pro dospělé i děti. Do aquaparku ve vedlejším letovisku Platanias se můžete v rámci vstupného dopravit turistickým vláčkem.

Možnosti obsazení pokoje: Dvoulůžkové studio s KK (DBL Studio): 2 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí.
Jednoložnicový apartmán s KK (Apartman 1 Bedroom): 2 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí + 2 děti / 3 dospělí / 3 dospělí + 1 dítě / 4 dospělí.

Transfer: Vzdálenost od letiště Chania je cca 30 km, od letiště Heraklion cca 150 km.

Stravování: vlastní

BEZ STRAVY. Za příplatek SNÍDANĚ formou bufetu, která se podává v hotelu Marika, který je vzdálený cca 350 m.

Ubytování: hotel ***

Dvoulůžková studia s možností jedné přistýlky, vlastním sociální zařízení, kuchyňský kout se základním nádobím, lednice, TV a balkon nebo terasa. Bezpečnostní schránka a klimatizace za poplatek - platba na místě.
Jednoložnicový apartmán pro max. 4 osoby (ložnice + pokoj s KK), vlastní sociální zařízení, kuchyňský kout se základním vybavením, TV, lednice, balkon nebo terasa. Bezpečnostní schránka a klimatizace za poplatek - platba na místě.


27.05. - 03.06.23 sobota - sobota
vlastní letecky
12 890 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)
(TourOperátor: CK Bulgariatour)

Cena nezahrnuje

  • Wi-Fi připojení u bazénu za poplatek