Potos - Atrium ****


  • ubytování: hotel ****ubytování: hotel ****
    strava: snídaněstrava: snídaně
    doprava: leteckydoprava: letecky
    • Pobytové zájezdy

Poloha: Hotel Atrium leží na jižním konci ostrova Thassos, cca 600 m od oblíbeného letoviska Potos. Postaven je v rozlehlé zahradě přímo u prostorné, písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Moderní exkluzivní plážový hotel s přívětivou pohostinností, je ideální volbou pro klidnější dovolenou a svým hostům poskytuje veškerý komfort.

Pláž: Přímo u pláže, pláž písečná s pozvolným vstupem. Lehátka a slunečníky na pláži pro hotelové hosty zdarma (ve vyhrazené hotelové části). Vodní sporty za poplatek.

Možnosti obsazení pokoje: Dvoulůžkový pokoj (DBL standard): 2 dospělí + 2 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí. Family Suites / Mezonet: 2-4 osoby.

Kategorie: Oficiální kategorie A

Transfer: Předpokládaný transfer z letiště do ubytovací kapacity je cca 120 min. (20 min. z letiště do přístavu. 40 min. trajekt na ostrov, 60 min. busem po ostrově).

Stravování: snídaně

SNÍDANĚ - formou bufetu.

Doprava: letecky

Letecká společnost Smartwings. Povolená hmotnost zavazadla max. 23 kg na cestujícího (vyjma dětí do 2 let) a 8 kg kabinové příruční zavazadlo. Dítě do dvou let věku může přepravovat jedno odbavené zavazadlo do hmotnosti 10 kg. Slučování zavazadel není povoleno.

Ubytování: hotel ****

Dvoulůžkové pokoje (DBL) s možností jedné přistýlky, vlastní soc. zařízení, vysoušeč vlasů, klimatizace, minibar, sat. TV, bezpečnostní schránka, Wi-Fi připojení k internetu, telefon a balkon. Rodinné Suity, propojené pokoje, vybavené manželskou postelí velikosti King a dvěma samostatnými lůžky, které pojme až čtyři osoby. Mezonet, dvoupodlažní ubytování se dvěma ložnicemi s jednou manželskou postelí velikosti King, dvěma samostatnými lůžky a dvěma koupelnami.

Vybavení: Vstupní hala s 24 hod. recepcí, hlavní restaurace “Olive Garden Restaurant”, taverna na pláži “Olive Garden Restaurant”, denní bar u bazénu “The Captain’s Bar”, dětské hřiště, venkovní bazén, dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Wi-Fi připojení ve veřejných prostorách hotelu, fitness, parkoviště.


(TourOperátor: CK Bulgariatour)

Cena zahrnuje

  • Leteckou přepravu Praha-Kavala-Praha, letištní a bezpečnostní taxy, palivový a emisní příplatek, ubytování 7/14/21 nocí, trajekt a transfer z letiště do hotelu a zpět, stravování dle smlouvy o zájezdu, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

  • Volitelný balíček cestovního pojištění K5S od Uniqa pojišťovny včetně pojištění storna zájezdu, poplatek za děti do 2 let (infant) ve výši 800 Kč, fakultativní výlety a služby, pokud není sjednáno za příplatek ve Smlouvě o zájezdu. Dále pobytovou taxu, která se platí přímo v ubytovací kapacitě
  • Sauna, stolní tenis, masáže, praní, žehlení