Inspira Boutique Hotel ***


  • ubytování: hotel ***ubytování: hotel ***
    strava: snídaněstrava: snídaně
    doprava: leteckydoprava: letecky
    • Pobytové zájezdy

Poloha: Tento hotel pouze pro dospělé se nachází na malebném místě obklopené borovicemi s úžasným výhledem na moře v městečku Skala Prinos, pouhých 20 m od písečné pláže a od centra městečka je vzdálený 5 minut chůze.

Pláž: Vzdálenost 20 m, písečná pláž, lehátka a slunečníky za poplatek.

Předpokládaný letový řád:
Předpokládaný letový řád: linka QS 2256/7, Praha 11:40 - 14:45 Kavala 15:35 - 17:00 Praha. Časy LT.

Stravování: snídaně

SNÍDANĚ formou bufetu.

Doprava: letecky

Letecká společnost Smartwings. Povolená hmotnost zavazadla max. 23 kg na cestujícího (vyjma dětí do 2 let) a 8 kg kabinové příruční zavazadlo. Dítě do dvou let věku může přepravovat jedno odbavené zavazadlo do hmotnosti 10 kg. Slučování zavazadel není povoleno.

Ubytování: hotel ***

Dvoulůžkový pokoj standard s výhledem do zahrady (DBL Standard), s výhledem na bazén (BBL Comfort Pool View) nebo dvoulůžkový pokoj Deluxe (DBL Deluxe). DBL Standard - vlastní sociální zařízení, klimatizace, TV, vysoušeč vlasů, minibar, bezpečnostní schránka, balkon nebo terasa. DBL Comfort Pool View - pohodlná manželská postel, kabelová LCD/TV, individuální klimatizace, vysoušeč vlasů, minibar, bezpečnostní schránka, koupelnou se sprchou a WC, balkon mebo terasa. Výhled na bazén. DBL Deluxe - prostorné dvoulůžkové pokoje s pohodlnou king size postelí se závěsy, jedinečným designem, kabelová LCD/TV, individuální klimatizace, vysoušeč vlasů, minibar, bezpečnostní schránka, koupelnou se sprchou a WC, balkon mebo terasa. Výhled do zahrady.

Maximální obsazení pokoje:
Dvoulůžkový pokoj: 2 dospělí nad 16 let.

Vybavení:
Menší vstupní hala s recepcí, jídelna, bar u bazénu, venkovní bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.


(TourOperátor: CK Bulgariatour)

Cena zahrnuje

  • Leteckou přepravu Praha-Kavala-Praha, letištní a bezpečnostní taxy, palivový a emisní příplatek, ubytování 7/14/21 nocí, trajekt a transfer z letiště do hotelu a zpět, stravování dle smlouvy o zájezdu, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku
  • Pozdní snídaně od 11:00 do 12:00 hod., Wi-Fi připojení ve všech prostorách

Cena nezahrnuje

  • Volitelný balíček cestovního pojištění K5S od Uniqa pojišťovny včetně pojištění storna zájezdu nebo K5S+P i s připojištěním proti COVID-19, poplatek za děti do 2 let (infant) ve výši 500 Kč, fakultativní výlety a služby, pokud není sjednáno za příplatek ve Smlouvě o zájezdu. Dále pobytovou taxu, která se platí přímo v ubytovací kapacitě